وبلاگ آفتاب
مصوبات شورای صنفی نمایش؛

طلسم اكران فیلم جدید با گل به خودی شكست

طلسم اكران فیلم جدید با گل به خودی شكست

مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش بیان کرد که از چهارشنبه هفته آتی فیلم سینمایی گل به خودی به چرخه اکران اضافه می شود.مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش در گفتگو با خبرنگار مهر درباره خروجی جلسه امروز ۲۶ اردیبهشت ماه اظهار داشت: در ابتدای این جلسه فاتحه ای برای آقای نورپور سینماداری که هفته گذشته دار فانی را وداع گفت، قرائت و یادش گرامی داشته شد چون ایشان خدمات گرانبهایی به سینما ارائه داده بودند و نبودنشان ضایعه ای بزرگ است.
وی اضافه کرد: در این نشست قرار شد از چهارشنبه هفته آتی فیلم سینمایی «گل به خودی» ساخته احمد تجری به نمایش دربیاید. ضمن این که ما از همه دوستان و تهیه کنندگان می خواهیم برای نمایش فیلم های خوب خودشان تقاضا بدهند چون دیگر سینماها مثل سابق مشکل ندارد و تقریباً مسائلش حل شده است با قرارگیری سینماها در ردیف شغلی گروه دو می توانیم سینماها را زنده نماییم.
شایسته مطرح کرد: ما پیشنهاد داده ایم سازمان سینمایی به تناسب سالن های سینماها به میزان دو، سه و پنج درصد برای فیلم ها بلیت خریداری و این اتفاق تا اختتام تیرماه ادامه پیدا کند چون طرح خوبی است. امیدوارم برای پشتیبانی از فیلم ها این طرح صورت گیرد.
وی در آخر اظهار داشت: اکران فیلم های روی پرده همچنان ادامه دارد. مردم بدانند که سینماها همچنان باز است، کارکنان و مدیران سینماها بطور کامل پروتکلهای بهداشتی را رعایت می کنند و سینماها جای امنی از نظر بهداشتی است.

1400/02/27
08:38:44
itemprop="bestRating">5
933
تگهای خبر: خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد