وبلاگ آفتاب

نحوه فعالیت آموزشی دانشگاه شریف

نحوه فعالیت آموزشی دانشگاه شریف

با تغییر شرایط کرونایی تهران، دانشگاه صنعتی شریف اطلاعیه جدیدی در مورد نحوه فعالیت این دانشگاه منتشر نمود.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، دانشگاه صنعتی شریف اعلام نمود که با عنایت به تغییر شرایط کرونایی تهران از قرمز به نارنجی، از امروز شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه تا اطلاع ثانوی، فعالیتهای دانشگاه صنعتی شریف با شرایط جدیدی صورت می گیرد.
بدین ترتیب، کلیه فعالیتهای آموزشی دانشگاه (شامل کلاس ها و جلسات دفاع از رساله و رساله) به صورت مجازی ادامه خواهد یافت و اعضای هیئت علمی که احتیاج به استفاده از استودیوهای دانشگاه برای تدریس دارند، همچنان می توانند در استودیوهایی مشخص شده، به تدریس خود ادامه دهند.
تردد دانشجویان تحصیلات تکمیلی به دانشگاه که احتیاج به حضور در آزمایشگاه یا ملاقات با استاد راهنما دارند، صرفاً بعد از هماهنگی با استاد راهنما مقدور است. اساتید محترم هم لازم است تعداد دانشجویان را در فضای آزمایشگاه در اختیار خود به نحوی سامان دهند که در هر روز بیشتر از ۱ نفر به ازای هر ۱۵ مترمربع حضور نداشته باشد و تهویه اتاق با هوای آزاد به خوبی انجام پذیرد.
اسکان دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف (دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۷ که تا آخر مردادماه سالجاری موفق به دفاع از رساله می شوند و دانشجویان دکترا) که نیازمند اقامت در خوابگاه هستند، تنها با عرضه درخواست به مدیریت تحصیلات تکمیلی و مطابق با شرایطی که این مدیریت اعلام خواهد نمود و با عنایت به محدویت های اقامت در خوابگاه و بعد از تایید این مدیریت مقدور است.
بر مبنای اعلام دانشگاه صنعتی شریف، ورود دانشجویان کارشناسی به دانشگاه همچنان ممنوع می باشد و تنها دانشجویانی که در مراحل نهایی فراغت از تحصیل خود هستند، می توانند برای پیگیری فرآیندهای فراغت از تحصیل خود با هماهنگی قبلی به ساختمان جدید آموزش رجوع کنند.
بنا بر اعلام این دانشگاه، کلیه جلسات و رویدادهای دانشگاه از قبیل شوراها و کمیته های دانشکده ها و پژوهشکده ها و سمینارهای پژوهشی که به صورت مجازی امکان برگزاری دارند، طبق روال معمول برگزار خواهند شد.
در اطلاعیه دانشگاه صنعتی شریف در مورد وضعیت فعالیت کارکنان دانشگاه هم آمده که کارکنان تا سطح ۵۰ درصد و با برنامه ریزی مدیر واحد مربوطه به صورت دورکاری به فعالیت خواهند پرداخت. همینطور حضور کارکنان متصدی انجام امور در ارتباط با سامانه های الکترونیکی، حفاظت فیزیکی، تأسیسات و ساختمان، فضای سبز و خدمات پشتیبانی در رابطه با دانشجویان مستقر در خوابگاه ها (شامل کارکنان ادارات امور خوابگاه، کارکنان و پیمانکاران امور تغذیه، مرکز بهداشت و پرسنل خدمات خوابگاهی)، بسته به اعلام مدیر واحد مربوطه ضروریست.
همچنین، افرادی که در مجتمع های خدمات فناوری و دانشجویانی که در طرح های ارتباط با صنعت همکاری دارند به تناسب به صورت دورکاری به فعالیت خود ادامه خواهند داد و حضور افراد شاغل در واحدهای مجتمع های خدمات فناوری و طرح های ارتباط با صنعت تا سطح ۵۰ درصد به تشخیص و پذیرش مسئولیت استاد مسئول و با توجه محدودیت های اعلام شده توسط مدیریت ارتباط با صنعت دانشگاه مقدور است.
دانشگاه صنعتی شریف در اطلاعیه خود اخطار داده که در همه مواردی که حضور افراد در دانشگاه مجاز شمرده شده است، افراد ملزم به رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی خواهند بود.
منبع:

1400/02/25
10:45:21
itemprop="bestRating">5
1023
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد